Jesienna wyliczanka

Czołem wszystkim!

To ja! Futrzaty!

Co u nas? Już mówię :

1. Puszkowa trochę mniej ryczy.

2. Mamy nowego psa. Pies jest z odzysku, jest cały kudłaty, wygląda jak Chewbacca , za Puszkową łazi jeszcze nachalniej niż ja i ma na imię Tosia.

3. I będziemy mieć jeszcze jednego psa. Ma na imię Funia i jest miniaturką … kundla. Podobno ma ADHD czyli coś dla mnie. Czeka w schronisku, my czekamy w domu i może za kilka dni pojawi się u nas.

4. A w ogóle to nie wiem po co Puszkowej tyle psów? Nie wystarczy jej 5 kotów?

5. Puszkowa jest nienormalna! Jak można chcieć mieszkać z 4 psami!!! Ja bym nie chciał. Twierdzi, ona czyli Puszkowa, że nasza Miśka bardzo chciałaby aby zaopiekować się psiakami schroniskowymi ale nic nie mówiła o jakiejś kosmicznej ilości!

6. Puszkowa wraca do formy ogrodniczej. Ryje, kopie, wyrywa, przesadza i takie tam…Nareszcie bo cały czas ryczała za Miśką i do żadnej roboty się nie nadawała.

7. Od kilku dni mamy cudna pogodę. Dlatego Puszkowa w dżdżownicę sie zamieniła.

8. A w ogóle od zeszłej soboty mamy jesień. Puszkowa mówi że w tym roku zima będzie bardzo szybko bo liście się złocą i opadają, wcześnie kwitły wrzosy, drugi raz magnolie i azalie a Indianie podobno chrust zbierają.

9. Mam przekazać koledze Boja że Puszkowa o nim pamięta ale dopiero teraz zaczyna dochodzić do siebie. Cały czas ryczała za Miśką a w przerwach nadrabiała robotę. Potem znów ryczała. Skutki są kiepskawe bo zdrowie Puszkowej szwankować zaczęło i wszystkie byłe awarie organizmowe się przypomniały.

10. Lato jest fajne chociaż wiosna fajniejsza. To cytat z Puszkowej.

11. Puszkowa mówi że przy nadziei trzyma ją Earthcam. Można podejrzeć różne superowe miejsca na świecie np. Queenstown w Nowej Zelandii. Na żywo i z głosem. Dlaczego akurat tam? Bo tam się właśnie wiosna zaczęła!!! Kosy drą się jak oszalałe a klimat mocno do naszego podobny. Czyli wiosna gdzieś zawsze jest!!!

I tak kończę jesienną futrzatą wyliczankę. A nie! Jeszcze coś.

12. Jest pełno grzybów!!!!!!!

Na razie! Wasz Futrzaty!

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.